Naše technologické zázemí neustále inovujeme tak, abychom vždy nabídli ty nejkvalitnější produkty a služby.

Ať už se jedná o tisk deseti vizitek a nebo tisk měsíčníku, vždy volíme ty nejvhodnější tiskové technologie pro nejlepší...

Umíme tisknout samolepky na Vaši auta ve vaší firemní flotile tak jako umíme vytisknout reklamní billboardy pro velkou reklamní...

Unikátní tisková technologie pro branding nejen reklamních předmětů ale také branding a značení firemních produktů.

Parciální lak je speciální technika povrchové úpravy, která se používá při výrobě obalů a tiskovin.

Tiskové technologie

V současnosti můžeme našim zákazníkům nabídnout čtyři základní tiskové technologie, které pokrývají hlavní poptávku na trhu s tiskem. 

Velkou novinkou v našem technologickém parku je nově technologie digitálního parciálního lakování s možností aplikace zlaté, stříbrné, metalické či holografické fólie. S touto technologií jsme schopni pro vás zušlechťovat vizitky, pohlednice, letáky, plakáty, brožury, obálky knih, fotoknihy a další tiskové produkty.

Pro velkoobjemovou tiskovou produkci využíváme ofsetovou tiskovou technologii, se kterou jsme schopni pro vás tisknout plnobarevně, samozřejmě i s využitím barev Pantone. S ofsetovou technologií se u nás kloubí také vlastní CTP příprava, díky které jsme schopni velice rychle a flexibilně reagovat na tiskové požadavky.

Na zakázky od nízkého počtu kusů využíváme digitální produkční technologii s možností tisku barevného prostoru sRGB. Kromě toho disponujeme i černobílým strojem, oba stroje mají V1 finišer na expresní výrobu brožur ve špičkové kvalitě.

V neposlední řadě využíváme velkoformátovou tiskovou technologii, se kterou jsme schopni pro vás tisknout až s devíti barvami najednou na materiály od samolepící folie, pogumovanou textilii neboli bantex, billboardový papír a mnoho dalších materiálů. Umíme tedy pro vás na této technologii vytisknout od billboardů, po celopolepy aut či výloh, samolepky malé i velké s optickým výřezem, řeznanou reklamu, reklamní poutače nebo také velkoformátové fotografie či obrazy na canvas plátno napnuté na dřevěný rám.

Další do řady tiskových technologií, které využíváme, je digitální UV tisková technologie. S touto technologií jsme schopni tisknout v plnobarvném provedení i s podtiskem bílé, případně i zušlechtit lesklým lakem na mnohé materiály jako jsou například papír, dřevo, kov, plast či sklo. S touto technologií umíme tisknout na mnohé typy reklamních předmětů, třeba i na láhve vína či jiné válcové předměty, které běžnou technologií jsou obtížně potisknutelné, nebo také například značit vaše prodejní produkty.

Dokončovací technologie

 • Parciální digitální UV lak
 • Efektová fólie
 • Laminace lesklá, matná a semišová (softouch)
 • Výsek i od jednoho kusu
 • Řezání
 • Snášení
 • Rylování
 • Skládání
 • Perforace
 • Nýtování
 • Vazby V1, V2, V4 a V8
 • Kalendářová twinwire vazba

Zadejte si nezávaznou poptávku

Na základě Vašeho požadavku zpracujeme nejvhodnější řešení na míru