Tiskárna v Dubí vyrábí na míru kalendáře jak stolní, tak i nástěnné v různých formátech a počtech, vše dle přání zákazníka.

Stolní a nástěnné kalendáře jsou populárními a praktickými tiskovými produkty, které slouží k organizaci času, důležitých datumech, událostech a plánování. Zde je stručný přehled o stolních a nástěnných kalendářích: Tiskárna umí oba typy vyrábět, s tím, že pro ty co nepotřebují vyšší náklady, můžeme nabídnout výrobu již od 1 ks nebo pro ty co nemají čas, lze využít naše šablony stolních i nástěnných kalendářů zde.

Stolní kalendáře jsou menšího formátu a určeny k umístění na pracovní stůl, stolní desku nebo jinou plochu. Stojan je možné potisknout nebo jinak upravit pro případnou reklamu. V naší nabídce je možnost si i upravit jednotlivé dny v měsíci pro případ, že chcete doplnit narozeniny členů rodiny, odvoz odpadu, očkování psa a mnoho dalšího. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, vyškolení pracovníci Vám rádi poradí.

Nástěnné kalendáře jsou určeny k zavěšení na stěnu, obvykle ve výšce očí. Zobrazují měsíce a dny větší velikostí a často mají dostatek prostoru pro zápisky a poznámky nebo pro opravdu velké a poutavé fotografie. Nástěnné kalendáře jsou vždy vybaveny otvory nebo držáky pro snadné zavěšení. Ve spodní části na podkladovém kartónu může být opět Vaše reklama či jiné důležité upozornění. Stejně tak je možné vyrábět nástěnné plánovací kalendáře s posuvníkem na označení jednotlivých dnů.

Zadejte si nezávaznou poptávku

Na základě Vašeho požadavku zpracujeme nejvhodnější řešení na míru