Rollupy s lehkou hliníkovou konstrukcí a praktickou taškou na přenos. Špičkový tisk na kvalitním materiálu v různých šířkách, nejběžněji v šíři 80, 85 a 100 cm za velmi příznivé ceny.

Rollupy jsou samostatné a přenosné reklamní stojany s potisknutým grafickým panelem, který je navinutý na rolovacím mechanismu. Jsou oblíbenou volbou pro prezentace, veletrhy, konference, výstavy a další události, kde je potřeba snadno přenositelná a vizuálně atraktivní reklamní plocha.

Rollupy se skládají z lehkého a stabilního podstavce, který slouží jako nosič grafického panelu. Grafický panel je potištěný vysokokvalitním vizuálním obsahem a je navinutý na rolovacím mechanismu v horní části rollupu. Podstavec často obsahuje také tyčky nebo držáky, které pomáhají udržet rollup ve vzpřímené poloze. Rollupy také nabízejí možnost jednostranného nebo oboustranného potisku, což zvyšuje viditelnost a přitažlivost reklamy. Samozřejmostí každé konstrukce je i praktická taška.

Tiskárna také nabízí i výměnu stávajícího reklamního nosiče za nový bez nutnosti odebírat celou mechaniku.

V nabídce jsou samozřejmě i další reklamní nosiče, např. x-bannery a mnoho dalšího. Odborný personál naší firmy Vám vždy doporučí tu nejvýhodnější variantu pro konkrétní použití každého klienta.

Zadejte si nezávaznou poptávku

Na základě Vašeho požadavku zpracujeme nejvhodnější řešení na míru