Jsme tiskárnou, která roste neustále pro své zákazníky. Na co nám kdysi stačil jeden stroj, máme dnes několik tiskových technologií a neustále hledáme, jak nabídnout lepší a kvalitnější produkty.

Naše tiskárna se může řadit mezi tiskárny s nejdelší historií praxe v soukromém vlastnictví, jelikož historie naší tiskárny se začala psát již v roce 1991, tedy můžeme s jistotou a hrdostí tvrdit, že máme více než 30 let zkušeností v oboru tisku a zušlechťování tiskových produktů.

Hlavním pilířem naší strategie byl a je neustálý rozvoj tiskových technologií tak, abychom mohli našim zákazníkům neustále nabízet lepší a kvalitnější tiskové produkty. Svědčí o tom i průřez technologického rozvoje a směr, kterým se ubírá současný tiskový svět technologií.

Začínali jsme s tiskem na jednobarevných ofsetových strojích, následně i dvoubarevných strojích ve větším formátu , ale brzy to bylo pro naše zákazníky málo, a proto jsme vybavení inovovali a vyměnili za plnohodnotný čtyřbarevný ofsetový stroj . S pořízením čtyřbarevného ofsetového stroje rostly i nároky na pracovní prostor. Přišla chvíle, kdy jsme museli výrobu přesunout do větších prostor, které by byly flexibilnější pro produkci. A začala přicházet doba digitální.

V roce 2000 jsme proto pořídili první digitální tiskový stroj, který nám umožňoval malonákladovou produkci pro tisk menších objemů tiskovin jako například vizitek, letáků, plakátů a podobně. Nároky na tisk a dokončovací práce neustále rostly, digitální tiskárny se stále inovovaly a přišlo tedy rozhodnutí k dalšímu přesunu tiskárny do větších prostor, které by nám umožnily poskytnout větší komfort zákazníkům a větší operační prostor pro produkci. Přestěhovali jsme se na současnou adresu, tedy do Ostravy-Vítkovic.

Trend rozvoje tiskárny a zkvalitňování služeb se za ta léta nezměnil a my neustále pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům mohli pomoci, poradit a nabídnout to nejlepší řešení pro jejich tiskové požadavky a přání. A stejný trend chceme udržet i pro roky následující.

Proč tisknout právě u nás?

Nabízíme široké znalosti, zkušenosti a v neposlední řadě také technologické zázemí pro kvalitní digitální i velkonákladový tisk a postprodukci.

Aktivní prozákaznický přístup

Všechny kroky výroby se snažíme plně diskutovat se zákazníky, aby i oni mohli být součástí svého tiskového procesu.

Technologické poradenství

S produkčními technologiemi si rozumíme a umíme Vám poradit a navrhnout nejvhodnější optimalizaci tiskové produkce.

Široká paleta technologií

Naše technologické zázemí obsahuje nejen tiskové technologii ale také preprodukční a postprodukční technologie.

Expresní výroba

Díky našemu managementu řízení zakázek jsme schopni flexibilně reagovat na nenadálé klientské požadavky v čase.

Zadejte si nezávaznou poptávku

Na základě Vašeho požadavku zpracujeme nejvhodnější řešení na míru